Agent vanzari - Blue Coffee Service - Pitesti, Bacau, Iasi

SC AQUILA PART PROD COM SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

-aprovizionarea tuturor clientilor posibili din zona de distributie in scopul realizarii vanzarii si mentinerii stocurilor optime pentru fiecare sortiment la fiecare punct de vanzare;
-incasarea in intregime a contravalorii facturilor pentru livrarile efectuate;
-gestionarea corecta a stocului de marfa.;

CERINTE

-studii medii/superioare;
-orientare spre performanta;
-abilitati comunicare, negociere si vanzare in conditii de concurenta pe piata;

-aptitudini de comunicare, spirit de echipa;
-disponibilitate la program prelungit;
-experienta in vanzari min.1 an;
-permis de conducere categ. B - minim 1 an vechime;
-domiciliu stabil in locatia mentionata sau limitrof.

BENEFICII OFERITE

-pachet salarial motivant in concordanta cu performantele obtinute;
-lucru intr-o echipa dinamica intr-o firma de distributie la nivel national.

DESCRIEREA FIRMEI

Companie de transport si distributie nationala.