Agent vanzari back-up

SC Pamimai Distribution SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- inlocuirea agentilor de vanzare titulari in perioadele cand sunt in concedii sau in proces de exit;

- sustinerea indeplinirii target-ului de vanzari alocat agentului de vanzare titular;
- gestionarea relatiilor cu clientii din portofoliul existent si identificarea de noi clienti;
- promovarea portofoliului de produse in universul/zona de clienti alocat(a);
- incasarea contravalorii produselor si serviciilor vandute;
- respectarea standardelor de companie privind politica comerciala;
- gestionarea responsabila a echipamentului aflat in dotare (masina de serviciu, telefon, palm, imprimanta, etc).

CERINTE

- studii medii
- permis de conducere categoriile B;
- minim 1 an experienta in distributie FMCG;

- cunoasterea rutelor din intreaga regiune Moldova;

- cursurile de vanzari constituie avantaj;
- aptitudini foarte bune de comunicare;
- persoana dinamica, motivata si organizata
- dispus la deplasare.

BENEFICII OFERITE

- salariu competitiv cu nivelul din piata
- sistem motivant de incentivare a vanzarii

De 10 ani SC Pamimai Distribution SRL activeaza in domeniul distributiei nationale fiind recunoscuta ca un partener profesionist de afaceri si un angajator ce stie sa aprecieze si sa rasplateasca performanta.

Cu o cifra de afaceri de peste 48 milioane de euro si un portofoliu de produse ce cuprinde produse telecom si tigari, SC Pamimai Distribution SRL ocupa primul loc in Top Afaceri Romania 2010 pentru intreprinderi mijlocii.

Partenerii nostri in domeniul telecom sunt Orange, Vodafone, Cosmote si Romtelecom iar in distributia de tigari lucram impreuna cu JTI si BAT.

Daca ai calitati profesionale si umane de nivel inalt; daca esti dinamic si vrei sa te dezvolti, te asteptam sa te alaturi echipei noastre.