Agent Vanzari - Bacau,Piatra Neamt

Arabesque S.R.L.

Job expirat

RESPONSABILITATI

- promovarea produselor companiei (materiale de constructii si finisaje)
- prospectarea pietei
- dezvoltarea portofoliului companiei prin identificarea si atragerea de noi clienti
- analiza cerintelor si stabilirea ofertei de pret

CERINTE

- studii superioare in domeniul tehnic
- cunostinte in unul din domeniile: electrotehnica, instalatii, constructii constituie un avantaj
- persoana comunicativa, abilitati de analiza si organizare

BENEFICII OFERITE

- venituri motivante,
- masina si telefon de serviciu
- mediu de lucru profesionist
- posibilitati de afirmare

Companie cu capital integral romanesc, ARABESQUE si-a facut aparitia pe piata romaneasca in anul 1994, aducand un plus de profesionalism pe piata materialelor de constructii si o oferta integrata.

In prezent, compania ARABESQUE este lider pentru distributia materialelor de constructii si finisaje oferind peste 25.000 de repere.