Agent Vanzari

Confidential

Job expirat

RESPONSABILITATI

Obiective principale:
Creearea si dezvoltarea relatiei cu clientii
Realizarea targetului de vanzare alocat
Identificarea de noi clienti potentiali pe piata - baze de date de clienti actuali si potentiali
Vizite la clienti si prezentare de produse
Raspunde de recuperarea banilor de la clienti
Isi planifica activitatea de vanzare
Aduna informatii despre clientii potentiali si clientii actuali
Aduna informatii despre concurenta si clientii lor

CERINTE

• Cunostinte de vanzari profesionale
• Experienta relevanta in vanzari(minim 2 ani)
• Permis conducere categoria B
• Atitudine proactiva si initiativa
• Amabil si cu atitudine pozitiva
• Perseverenta si atentie la detalii
• Abilitate de lucru ca membru al unei echipe

BENEFICII OFERITE

- pachet salarial atractiv (salariul fix + comision din vanzari)+ alte prime si bonusuri in functie de performanta
- mediu de lucru dinamic si competitiv
- masina si telefon de serviciu