AGENT VANZARI

SC CASTELLUCI TRANS SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Contacteaza clientii existenti si pe cei potentiali, pentru a vinde si promova produsele companiei, in vederea realizarii targetului de vanzari;
- Realizeaza comunicarea permanenta cu clientii, pentru cunoasterea si evaluarea cerintelor, asigurarea stocului optim de marfa la clienti si dezvoltarea relatiilor cu acestia;
- Identifica oportunitatile pentru cresterea vanzarilor si face propuneri de actiuni pentru valorificarea acestora in interesul companiei;
- Monitorizeaza prezenta si imaginea produselor companiei si se preocupa de asigurarea disponibilitatii acestora in cat mai multe locuri de vanzare;
- Monitorizeaza cerintele si nevoile clientilor si actioneaza pentru satisfacerea completa a acestora;
- Este responsabil de preluarea instrumentelor de plata de la clienti si de incasarea, la termenele stabilite prin deciziile Castelluci Trans, a contravalorii produselor livrate in zona alocata;
- Urmareste sistematic si culege informatii privind prezenta si actiunile concurentei, evalueaza efectele acestora si propune masuri pentru crearea de avantaje concurentiale pentru companie

CERINTE

-Persoana dinamica, motivata cu dorinta de autodezvoltare;
- Persoana responsabila, care doreste sa se implice;
- Persoana cu disponibilitate de miscare, activa cu obiective personale ambitioase.
- Permis de conducere categoria B

BENEFICII OFERITE

Pachet salarial motivant, autoturism, telefon de serviciu

Castelluci Trans a luat fiinta in anul 2005 avand ca obiect de activitate transportul rutier de marfuri si intermediere transporturi.
Incepand cu luna septembrie 2007 SCASTELLUCI TRANS a inceput actvitatea de distributie a materialelor de constructie.

Piata tinta a companiei Castelluci Trans este Regiunea de Nord-Est. Domeniul de activitate este deosebit de dinamic, acest lucru influentand politica de dezvoltare a companiei, atat pe termen mediu cat si lung.

In cei aproape 3 ani de activitate, compania Castelluci Trans s-a dezvoltat continuu.
Obiectivul nostru este ca in cel mai scurt timp sa ajungemi sa fim un reper in domeniul distributiei materialelor de constructii, in Regiunea de Nord Est a Romaniei, si nu numai.

Misiunea companiei Castelluci Trans este orientata spre satisfacerea standardelor si performantelor pietii prin crearea unui mediu profesionist de derulare a activitilor specifice.
Principiile care guverneaza activitatea companiei Castelluci Trans sunt:
- Profesionalismul - este principiul de baza al Castelluci Trans, compania fiind orientata spre satisfacerea cu profesionalism a nevoilor clientilor, activitatea firmei fiind in concordanta cu standardele si rigorile comerciale de cel mai inalt nivel.
- Servicii de calitate - activitatea companiei consta in oferirea unor pachete de produse si servicii care au la baza calitatea.
- Eficienta si promptitudinea serviciilor oferite
- Responsabilitatea fata de clienti si mediul de afaceri.
Pentru respectarea acestor principii, Castelluci Trans investeste permanent in oameni, infrastructura si imagine, dovada a acestui lucru fiind imaginea pe care si-a creat-o de-a lungul activitatii.
Persoane de contact:
Administrator-Grigore Grigorean 0744519849
Director Resurse Umane- Larisa Gogolinca 0740760902