Agent Vanzari

S.C. R.H.S. COMPANY S.A. - P.D.L. BACAU

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Promoveaza in sistem de distributie produse IT;
- Identifica si contacteaza potentialii clienti si dezvolta legaturi permanente cu acestia;
- Implementeaza strategia de vanzari a companiei;
- Informeaza clientii referitor la oferta firmei;
- Incheie si urmareste derularea contractelor.

CERINTE

- Experienta in vanzari in domeniul IT(in sistem de distributie) constituie un avantaj;
- Bune cunostinte despre produse/piata;
- Cunoasterea limbii engleze constituie un avantaj;
- Bune abilitati de comunicare;
- Spirit intreprinzator si tenace.

BENEFICII OFERITE

- Mediu de lucru dinamic intr-o echipa tanara si profesionista;
- Posibilitati de afirmare si promovare in cadrul unei companii solide;
- Formare profesionala;
- Salariu atractiv si bonusuri in functie de realizari.

Unul dintre primii cinci importatori de componente IT din Romania, R.H.S. COMPANY, este distribuitor al unor marci de notorietate, precum: Asus, BenQ, LG, AMD, Microsoft, Samsung etc.
Cu acoperire nationala, avand 10 filiale in toata tara, R.H.S. este in plina ascensiune, inregistrand cresteri constante de la an la an. Cu peste 150 de angajati suntem in cautare de personal calificat oferind conditii de lucru excelente.
R.H.S. COMPANY este certificata ISO 9001:2000 pentru distributia de produse IT, element esential in demersul conducerii companiei si a intregului personal de imbunatatire continua a calitatii produselor si serviciilor oferite.