Agent Publicitate

Leader Mobile

Job expirat

RESPONSABILITATI

Agent publicitate pentru o companie internationala de mobile marketing
Responsabilitati:
- promovarea si vanzarea directa (la firma clientului) a serviciilor prestate de companie
- programarea si participarea la intalniri cu potentiali clienti
- contactarea de clienti noi
- negocierea termenilor si semnarea contractelor
- prestarea serviciilor post-vanzare
- promovarea imaginii companiei pe piata

CERINTE

- Aspect business
- Persoana serioasa, dornica de munca, extrovertita, cu abilitati de comnunicare si prezentare excelente, indrazneata
- Disponibilitate pentru munca de teren
- Cunostinte Microsoft Office

BENEFICII OFERITE

Salariu fix dupa perioada de proba (45 zile)
Comision din vanzari
Bonusuri pentru depasirea targetului
Telefon de serviciu
Program de lucru flexibil (8 ore pe zi in intervalul orar 8:00-18:00)

Leader Mobile este o societate de servicii, comunicare si marketing prin intermediul telefonului mobil.

Cu peste 180 de agenții în Italia, Spania, Romania, Mexic, Moldova si Portugalia, Leader Mobile este primul network de agenții specializate în vehicularea mesajelor publicitare pe telefonul mobil.

Misiunea
Misiunea noastrã este aceea de a fi cel mai autoritar furnizor de servicii de mobile marketing cu obiectivul de a determina creșterea afacerilor clienților noștri.