agent de vanzari - Bacau

ArenaJobs

Job expirat

RESPONSABILITATI

ArenaJobs cauta pentru clientul sau,o firma austriaca renumita,existenta in peste 10 tari din lume,producatoare de instrumente de lucru si materiale pentru constructii si pentru industrie, un agent de vanzari pentru judetul Bacau.

CERINTE

-domiciliu stabil in Bacau
-experienta minim un an in vanzari directe catre clientul final
-disponibilitate pentru munca 100% pe teren
-carnet de conducere,fara antecedente
- o buna cunoastere a zonei de lucru;
-atitudine pozitiva, orientare catre obtinerea de rezultate;
-foarte bune abilitati de comunicare si prezentare;
- Capacitate de organizare;
- Corectitudine, seriozitate, receptivitate,atitudine proactiva, dinamism, flexibilitate;
- Abilitati de negociere si persuasiune;
- Capacitatea de valorificare a oportunitatilor de vanzare;

BENEFICII OFERITE

-Oferim un loc de munca stabil,intr-o firma de renume
-telefon de serviciu si masina
-salariu fix+comision din vanzari

ArenaJobs este o firma internationala de resurse umane activa in Romania din anul 2007. Serviciile noastre includ recrutare, munca temporara si training. Vizitati site-ul nostru www.arenajobs.ro pentru mai multe informatii.