Agent de Marketing Pensii Pilonul II

Confidential

Job expirat

RESPONSABILITATI

- prezentarea planurilor de pensii si semnarea de contracte de aderare pentru pilonul II de pensii pentru diferite fonduri de pensii aprobate de CSSPP( ING, Generali, Aliantz, Interamerican, Prima Pensie, BtAegon,BCR, OTP, Aviva etc.)

CERINTE

- persoana comunicativa si cu mare putere de convingere,
- dornica sa profite de sansa unica pe care o ofera schimbarea sistemului de pensii din Romania, cistigand sume substantiale de bani intr-un timp scurt,
-program flexibil, nu va afecteaza locul actual de munca. putand lucra in timpul liber,

BENEFICII OFERITE

- Comisioane SUBSTANTIALE pentru fiecare contract incheiat care difera in functie de societatea de asigurari si de nivelul de promovare la care se afla agentul.
PUTETI CASTIGA MINIM 1000 EURO PE LUNA INCHEIND DOAR DOUA CONTRACTE PE ZI.
Daca sunteti o persoana dinamica, care vrea sa schimbe ceva in viata lui sau doreste sa faca ceva pentru cei dragi si pana acum nu a avut posibilitati materiale acum aveti sansa.
NU RATATI O SANSA UNICA !