Broker consultant in asigurari

PARTENER CAMPION BROKER DE ASIGURARE

Job expirat

RESPONSABILITATI

* formeaza, mentine si imbunatateste continuu portofoliul de clienti
* consiliaza clientii si, impreuna cu acestia, alege solutiile cele mai bune pentru acestia
* incheie contractele de asigurari
* se preocupa de servisarea clientilor si rezolvarea eventualelor probleme aparute in perioada de derulare a contractelor.

CERINTE

* dorinta de a castiga bani
* tenacitate, perseverenta, capacitate de a accepta refuzuri
* dorinta de a invata lucruri noi si de a le pune in practica
* simt dezvoltat al umorul
* existenta unui cod RAF sau RAJ acordat de catre CSA nu este obligatorie, dar constituie un avantaj important

BENEFICII OFERITE

* comisioane de top corelate exclusiv cu munca depusa
* cursuri de pregatire periodice
* sistem de promovare in cariera extrem de motivant
* bonusuri stimulative pentru realizari pe masura

Partener al unuia dintre cei mai importanti brokeri de asigurare din Romania, care se afla pe locul 12 in topul national de profil.