Account Manager Acquisition

EVOLVETELECOM

Job expirat

RESPONSABILITATI

Descrierea postului:
-identificarea de noi clienti
-realizarea planului de vanzari
-promovarea ofertei de servicii si gestionarea portofoliului de clienti (marirea portofoliului de clienti si mentinerea legaturii cu clientii actuali).
Membrii ce se vor alatura echipei, vor beneficia de training adecvat si periodic noilor cerinte/oferte iar rezultatele muncii vor fi in stransa legatura cu beneficiile acordate.
Vom aprecia disponibilitatea pentru deplasari .
Folosirea masinii personale in interes de serviciu reprezinta un mare avantaj.

CERINTE

Cerem: Seriozitate,sociabilitate,foarte bune abilitati de comunicare, negociere si promovare a serviciilor in zona alocata,experienta in vanzari de servicii,cunoasterea pietei locale .
Cautam: Persoane ce isi doresc sa lucreze pe termen lung intr-o echipa tanara,dinamica,automotivata.

BENEFICII OFERITE

Salarizare: Salariu fix, comision din vanzari,bonusuri pentru atingerea obiectivelor,telefon de serviciu.

Evolvetelecom este partenerul celui mai mare operator telecom din Romania, pe segmentul business.