Medici Specialisti Azerbaidjan

BRAINSCONSULTING

Job expirat

RESPONSABILITATI

Brains Consulting recruteaza pentru spitale si clinici private din Azerbaidjan, medici specialisti pe:
- Medicina Interna
- Cardiologie
- Radiologie
- Ginecologie
- Pediatrie/ Neonatologie

Posturile sunt active in capitala Azerbaidjanului, Baku.

IMPORTANT!!!
Nu percepem nici un fel de comision sau taxa de inscriere din partea candidatilor.

CERINTE

- Diploma de licenta a Facultatii de Medicina
- Diploma de medic Specialist
- Certificat de conformitate obtinut cu avizul Ministerului Sanatatii
- Cunostinte de limba straina: Lb Engleza- nivel mediu (B1); cunostinte de lb rusa prezina un avantaj
- CV actualizat si detaliat in lb engleza

BENEFICII OFERITE

- Contract de munca pe perioada de 1 an
- Pachet salarial motivant: incepand de la 6000 de Euro net/luna, in functie de experienta
- Cazare gratuita
- 2 zboruri gratuite/an

DESCRIEREA FIRMEI

FIRMA DE CONSULTANTA SI RESURSE UMANE.