Urgent , Austria,Germania, dulgheri cu experienta, fierari betonisti, zidari

JOBS PROVIDER INTERNATIONAL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Recrutam dulgheri , fierari betonisti, zidari,cu experienta.
Constructia a 6 hoteluri, angajarile se fac pe un Gmbh german, se lucreaza 8-10 ore/zi, salariul aprox, 1400 euro /luna.
Cazare asigurata, transportul de la si la locul de munca este asigurat,la plecare trebuie sa aveti la d-voastra sculele necesare meseriei pe care o sa o desfasurati acolo.
Experienta este importanta, iar la depunerea dosarului , este necesar copie certificat calificare, diplome, carte de munca, atestate profesionale, documente care sa ateste experienta in domeniu.
La depunerea dosarului 100 Ron, asigurarea medicala pentru 6 luni , 200 Ron, iar la sosirea la locul de munca in Austria sau Germania,400 Euro, odata cu instalarea in locurile de cazare.
Organizam transportul dar se plateste de catre candidat, aprox,50-70 Euro.
Proiectul trebuie predat in rosu in decembrie.Daca lucrarea va fi executata mai rapid exista un bonus de 50000 de euro care se imparte la muncitorii participanti.Cei care se vor incadra in cerinte si vor demonstra profesionalism vor fi transferati pe santiere din germania.
Plecarea, 04 mai, echipa de 90 de persoane.
Pentru informatii suplimentare va rugam contactati sau sa ne trimiteti cv-urile la:
Timisoara: 0757205672
Email: toni@jobs-provider.ro
Turda Tel 0364144617
email:office@jobs-provider.ro
BUCURESTI: 0724913080
alexandra.ciobanu@jobs-provider.ro

CERINTE

-experienta
-seriozitate
-scule necesare pentru fiecare pozitie
--cv in engleza model europass si-o poza draguta in picioare

BENEFICII OFERITE

-cazare hotel nou
-salarizare motivanta,

DESCRIEREA FIRMEI

Activitate consultanta resurse umane si medierea muncii