SOFERI CAMION COMUNITATE - pana la 4000 €

S.C. C&A Fracht Transport Logistik SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

C&A Fracht Transport Logistik angajeaza soferi de camion

Transportul la camion este asigurat de firma!

Salarizare:

° echipaj / 4.000 € (inclusiv ADR colete)
° experienta minim 1 an + ADR colete - 2.300 €
° experienta minim 1 an - 2.200 €
° experienta minim 6 luni + ADR colete - 1.900 €
° experienta minim 6 luni - 1.800 €
° soferi incepatori - 1.500 €

(salariul pe tara este inclus)

Bonus:

- pentru performanta (negociabil)

Condiții:

- Experiența pe camion
- ADR (colete)
- Atestat marfa
- Respectos, punctual si responsabil !
- 2 luni si jumatate de lucru / 2 saptamani concediu

Cine vrea sa inceapa la noi, va rog sa ne contactați telefonic la urmatoarele numere:

0043 676 840177762 sau 0040 722 645 565

CERINTE

-Experiența minim 1 an
-ADR (colete)
-Atestat marfa
-Respectos, punctual si responsabil !

-Se accepta persoane cu atitudine buna, personalitate placuta, harnice, competente, serioase, in forma fizica buna si flexibil

BENEFICII OFERITE

la negociere, pentru performante si capacitati superioare

DESCRIEREA FIRMEI

Firma fondata in 2006 - 10 ani de experienta in transport

peste 80 de angajati cu clienti internationali. Specializat in curse Austria-Germania