reprezentant vanzari extern

sc notabil pep sa

Job expirat

RESPONSABILITATI

localizarea jobului este in Stuttgart Austria, jobul presupune un cumul de mai multe activitati : facturare, ofertare, secretariat, vanzare.

CERINTE

-persoana serioasa, dinamica, comunicativa
-cunoscator(e) al(a) limbii germane tehnice si al(a) limbii engleze
-disponibilitate de mutare permanenta in Stuttgart Austria
-disponibilitate la deplasari si program prelungit
-conducator(e) categoria B
-aspect placut, fire dinamica
-cunostiinte despre piata organelor de asamblare (ideal)
-bune cunostiinte de operare PC (Microsoft Office), navigare avansata pe Internet

BENEFICII OFERITE

-salariu atractiv
-bonusuri

Compania se afla pe piata organelor de asamblare din 1995 , si-a inceput activitatea prin productia organelor de asamblare si continua si astazi si prin import din comunitatea europeana si Asia. Compania se numara in piata organelor de asamblare printre cele mai puternice si cunoscute din bransa de activitate.
Localizata in Timisoara, compania distribuie organe de asamblare si fixare, lanturi, cabluri, accesorii, conectori in lemn, scule, feronerie in toata tara prin mijloace auto proprii sau prin curier rapid.