PERSONAL HOTELIER SI FARA LIMBA STRAINA, STRAINATATE

RECRUITMENT COMPANY

Job expirat

RESPONSABILITATI

Companie romano-germana ofera posturi in pensiuni si hoteluri in diferite regiuni din Germania si Austria : cameriste, spalator de vase, debarasator, intretinere, hamal (fara limba straina). Receptie, ajutor de bucatar, bucatar, ospatari, chelneri, barmani. Salarii europene cu asigurare medicala, se pleaca cu contract de munca semnat cu angajatorul final in 2 exemplare romana-germana plus permis de munca (Arbeitserlaubnis).
Plecarile sunt organizate cu transport asigurat in luna Iunie TeL: 0760 549 559, 0748 675 528

CERINTE

Sunt posturi si fara limba straina.
Persoane educate, energice, responsabile.
Nu trebuie calificari, experienta totusi constituie un avantaj.
Persoane care nu au probleme medicale grave sau legale.
Preferam persoane care au mai lucrat in strainatate, dar acceptam si persoane care nu au mai fost plecate.
Persoane hotarate, dispuse sa plece in strainatate si sa respecte toate procedurile legale de plecare.

BENEFICII OFERITE

Se obtine in Germania permisul de lucru ca sa puteti lucra legal.
Se poate prelungii contractul de catre angajator pe perioada nedeterminata.
Transportul pana in Germania este asigurat.
Posibilitate de ore suplimentare platite.
Va merge vechimea la cartea de munca.
Asigurarea medicala si impozitele se platesc de catre angajatori.
Nu se fac preselectii, decizia de prelungire a contractului este in totalitate a angajatorului neamt, in functie de cum lucreaza fiecare persoana.

I.R.C. companie finantata integral prin capital privat, specializat in furnizarea serviciilor profesionale de recrutare si plasare a fortei de munca in locuri de munca vacante in strainatate. Compania noastra detine toate acreditarile cerute de legea romana pentru furnizarea serviciilor, fiind inregistrata ca agent de plasare forta de munca sub nr.67/2012 la ITM cat si AJOFM. Experienta noastra in domeniul resurselor umane este dovedita prin plasarea catre locuri de munca vacante din companii straine a unui numar mare de solicitanti