ospatare, cameriste, spalator vase

SC Dalimpex SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Urgent ! Prezenta decenta, servirea clientilor si debarasarea meselor, alte responsabilitati conform fisei postului.

CERINTE

Varsta intre 18-45 ani, lb engleza la nivel de conversatie(pt spalator vase exista oferte si pt candidate fara cunostinte de lb straine,valabil pe Grecia).
Pt Austria si Germania obligatoriu lb germana la nivel min de conversatie pt posturile mentionate.

Costurile obtineri unui loc de munca:

1.Taxa procesare documente 190 lei la depunerea actelor
2.comision contract DOAR LA SEMNAREA SI OBTINEREA LOCULUI DE MUNCA,GARANTAT 100%.
3.Bilet transport

RUGAM SA NE CONTACTEZE DOAR PERSOANELE INTERESATE SI CARE SUNT DEACORD CU COSTURILE DE PLECARE PRIN EMAIL SAU TELEFOANE PE www.dalimpex.net

BENEFICII OFERITE

salarii intre 600-850(cipru,grecia) euro si 700-1100 euro(austria,germania) net+cazare+mancare

DESCRIEREA FIRMEI

selectia si plasarea fortei de munca in strainatate