Şoferi camion frigorific în Austria, până la 2500 NET, comision zero!

SC PERSONAL INTER AVANT SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Recrutăm ŞOFERI PE CAMION FRIGORIFIC cu experienţă, pentru o firmă de prestigiu din Austria, care se află la graniţa cu Germania.
Activitatea se desfăşoară în Austria, Germania şi Elveţia!

NU se percep nici un fel de taxe sau comisioane!
Se oferă:
Contract de muncă legal pe termen determinat/nedeterminat direct în Austria!
Salarizare: între 2200 – 2500 Euro NET/lună.
Cazare contra-cost!
Asigurare medicală & pensie
Drepturi depline în Austria conform legii în vigoare!

CERINTE

Cerinţe obligatorii:
- lb germană sau engleză* - nivel A2 - B1
- Experienţă pe camioane!
- permis conducere C + E
- flexibilitate!
- card tahograf
- Modul C95 - Atestat pentru marfă
- ADR

Info suplimentare la: 0754059286; 0749044785; 0753335155 sau 0355/429260

CV-uri pe e-mail: personal.interavant@yahoo.com

BENEFICII OFERITE

Personal Inter Avant este o companie ce se ocupă de recrutarea de personal pentru angajatorii noștri din occident, pentru ca aceştia sa economisească timp în favoarea organizării altor activităţi specifice propriilor companii.