Ingrijire persoane varstnice Austria

Job suspendat de catre administratorul site-ului

RESPONSABILITATI

Ingrijirea la domiciliu impune prezenta timp de 24 ore din 24 la domiciliul clientului, în timpul zilelor lucratoare , weekend-urilor si a sarbatorilor pana la 3 luni consecutiv.
Dupa aceasta perioada, veti fi inlocuit de o alta persoana, dupa care veti avea posibilitatea sa reveniti.
Actele se vor trimite prin e-mail : ingrijirebatrani.at@gmail.com

CERINTE

- limba Germana nivel conversational;
- seriozitate si dorinta de munca;
- experienta in domeniu constituie un avantaj dar nu este obligatorie

BENEFICII OFERITE

- Salariul - 1000 € / luna;
- asigurare medicala – 198 € / luna;
- transportul dus-intors platit 180 €
- Gewerbe (aprobare munca) cca. 134 €
- masa si cazare aisgurate GRATUIT de catre angajator ;
- plasarile se fac in cel mai scurt timp posibil !

Candidatii nostri beneficiaza de servicii in limba romana pe parcursul intregului proces de recrutare si integrare la noul loc de munca. Deoarece cunoastem dificultatile ce apar in calea unui candidat in cautarea unui loc de munca in strainatate , va oferim suportul nostru in identificarea si integrarea intr-un nou loc de munca ocupandu-ne de toate formalitatile necesare. Pentru integrarea cu succes pe piata de munca germana, foarte importante sunt cunostintele dumneavoastra de limba germana.