Ingrijire batrani la domiciliu 24H Austria

BestCare

Job expirat

RESPONSABILITATI

Cautam asistente medicale in domeniul ingrijirii 24 de ore la domiciliu a seniorilor din Austria (Viena si imprejurimi). Turnusul este de 3 saptamani. Oferim loc de munca legal cu autorizatie pentru desfasurarea unei activitati lucrative in Austria, si efectuam toate operatiunile administrative necesare.

CERINTE

• Cunostinte de limba germana nivel mediu-avansat
• Curs de calificare profesionala
• Experienta in domeniu constituie un avantaj

+43 699 14525219
andra.trailescu@best-care.at

BENEFICII OFERITE

• Efectuarea tuturor operatiunilor administrative
• Cazare si masa gratuit la pacient
• Salar incepand de la €54,00 pe zi, in functie de calificari si gradul de ingrijire al pacientului
• Rambursarea cheltuielilor de transport pana la €110,00 dus-intors
• Plata asigurarii sociale pana la €170,00/luna

Calitatea nostra consta in recrutarea de personal, in special in domeniul sanatatii precum IT si alte ramuri industriale.