Ingrijire batrani in Austria si Germania

Gemeinsam.dienstleistungOG

Job expirat

RESPONSABILITATI

Firma Gemeinsam.dienstleistungOG recruteaza persoane interesate sa lucreze la ingrijire persoane varstnice in Austria si Germania.

Detalii la e-mail: seniorenbetreuung24st.at@gmail.com

CERINTE

-temeinice cunostinte de conversatie in limba germana
-disponibilitate de a lucra minim 3 luni in Austria si Germania
-rezistenta la stress
-calm, adaptabilitate la stilul de lucru cu batranii sau persoanele bolnave
-experienta constitue un avantaj dar nu e obligatorie

BENEFICII OFERITE

Bonusuri:
- cazare si masa gratuite
- un drum(intors) gratuit
- NU SE PLATESTE NICI UN FEL DE COMISION!!!

Firma Gemeinsam.dienstleistungOG recruteaza persoane interesate in vederea ocuparii unui post de ingrijire persoane varstnice la domiciliul acestora in Austria si Germania.