Firma austriaca angajeaza mecanici camioane

ETZ

Job expirat

RESPONSABILITATI

Firma austriaca de expeditii cu un parc de peste 2oo camioane , cu experienta in domeniu angajeaza cu contract de munca nelimitat, minim 1 an mecanici auto pentru camioane MAN si DAF care vor lucra in service-ul propriu.

CERINTE

Experienta in domeniu reparatiilor camioanelor , varsta maxima 45-50 ani, posesor
categoria B si C si E, cunoasterea limbii germane .

BENEFICII OFERITE

Contract de munca direct cu angajatorul
strain, transport asigurat dus- intors, autoturism de serviciu ,cazare asigurata in conditii bune, salarizare intre 1500- 2000 euro , ore suplimentare platite separat, program de lucru decent (8- 10 ore/ zi) , alte facilitati.

Firma austriaca avand ca domeniu de activitate transport-expeditii marfuri.
Atentie : suntem direct firma angajatoare, nu suntem agentie de recrutare , nu percepem comision pentru prelucrarea datelor sau intocmirea contractului