Electrician pentru Austria

ROMCONSULT INTERNATIONAL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Angajatorul este o firma multinationala care are activitati in diferite tari din Europa, Asia si America in domeniul constructiei, intretinerii si reparatiilor.
Sarcini:
- productia, repararea sistemelor tehnologice modulat automatic sau prin computer
- intocmirea rapoartelor
- cooperarea cu grupuri profesionale interne

CERINTE

-calificare de electrician
- cunoasterea programelor SPS si S7
- experienta de minim 3 ani ca tehnician
- cunoasterea si programarea masinilor electrice, automatizate
- acceptarea calatoriilor si a diversitatii
- cunoasterea limbii engleze la nivel de conversatie
- cunoasterea limbii germane la nivel de baza

BENEFICII OFERITE

- Pachet salarial atractiv
- asistenta in indeplinirea sarcinilor administrative necesare
- cazare asigurata

Romconsult International, este unul dintre jucatorii importanti pentru zona de Sud-Vest a tarii in sfera consultantei pentru domeniul resurselor umane. Oferim in principal servicii de recrutare - selectie - plasament de personal specializat precum si consultanta aferenta acestui proces.