Cameriste si Spalat de Vase Germania

DEURECO

Job expirat

RESPONSABILITATI

Posturi in hoteluri/pensiuni Austria sau Germania :ajutor de bucatar, chelner. Contracte pe minim 3 luni ,salar 1200 eur, angajatorul ofera 100 euro avans la sosire, plata se face in data de 15. Perioada de proba 10 zile, cazare apartament cu bucatarie proprie in mod gratuit, masa se asigura doar in timpul lucrului. Prin contract angajatorul se obliga sa va plateasca cazare,mancare si asigurari.Plecari incepand cu 8 Iunie. Program Luni-Vineri: 9-17

CERINTE

O mare parte din persoanele care apeleaza la serviciile noastre opteaza pentru acest domeniu deoarece nu sunt cerinte foarte mari ci se necesita experienta in acest domeniu si forta de munca. Salariul este foarte bun deasemenea si conditile de cazare.Contractele de munca se obtin pe o perioada sezoniera de minim 3 luni cu posibilitate de prelungire.

Deureco companie finantata integral prin capital privat, specializat in furnizarea serviciilor profesionale de recrutare si plasare a fortei de munca in locuri de munca vacante in strainatate. Compania noastra detine toate acreditarile cerute de legea romana pentru furnizarea serviciilor, fiind inregistrata ca agent de plasare forta de munca sub nr.67/2012 la ITM cat si AJOFM. Experienta noastra in domeniul resurselor umane este dovedita prin plasarea catre locuri de munca vacante din companii straine a unui numar mare de solicitanti