Bona pentru Viena

CMA Expert Contab SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Is Recruitment cauta urgent bona interna pentru familie din Viena cu 2 baietei gemeni de 2 ani si 2 luni.

CERINTE

Se cere:
- persoana nefumatoare, cu experienta si recomandari, calma, iubitoare de copii, sprintena
- activitati legate de copii + pregatit mancare pentru intreaga familie

BENEFICII OFERITE

Se ofera:
- o zi libera pe saptamana (duminica)
- decont transport, asigurare medicala de calatorie, asigurare de accident si salariu
- concediu de odihna 4 saptamani pe an (Vara/Paste/Craciun)
- salariu 3.000 lei/luna

Cu o experienta de peste 5 ani in domeniul serviciilor profesionale de contabilitate si fiscalitate, CMA Expert Contab SRL a fost remarcata printre liderii pietei de profil din Bucuresti.

Prestam servicii financiar contabile, servicii HR si servicii salarizare.

Pe parcursul timpului am castigat increderea si respectul partenerilor de afaceri prin calitatea serviciilor, flexibilitatea in stabilirea ofertelor si profesionalism.

Datorita tuturor acestor valori suntem un partener de incredere pentru clientii nostrii.