Administrare pensiune Austria

M&CO HR Services

Job expirat

RESPONSABILITATI

M&Co Hr Services recruteaza cuplu pentru administrare pensiune in Austria.

Responsabilitati:

-Coordonarea activitatii unitatii de cazare turistica;
-Efectuarea operatiilor specifice cazare, menaj, alimentatie, gospodarire, intretinere, administrare;
-Urmarirea solutionarii eficiente a solicitarilor clientilor;
-Verificarea si rezolvarea functionarii dotarilor si a instalatiilor din pensiune;

CERINTE

-Nivel conversational limba germana - constituie avantaj;
-Experienta pe un post similar constituie avantaj;
-Solicitam seriozitate, disponibilitate la efort, capacitate buna de organizare, atentie la detalii si client.

BENEFICII OFERITE

-Pachet salarial motivant
-Stabilitate
-Seriozitate
-Cazare
-Personal auxiliar existent.

M&CO HR Services, parte a grupului M&CO, este o companie tânără formată dintr-o echipă de profesionaliști care se află în continuă dezvoltare. Aceasta își dedică toate mijloacele necesare pentru a asigura fiecărui client servicii de Resurse Umane la cele mai înalte standarde.

Scopul nostru este să oferim partenerilor noștri strategii, rezultate și idei inovatoare pentru problemele ce pot apărea în domeniul Resurselor Umane, expertiza noastră acoperind toate ariile acestui sector.