3 Şoferi cu engleză pe camion+remorcă în Austria, 2500 E brut, comision/taxe 0!

SC PERSONAL INTER AVANT SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Nu se percep nici un fel de taxe pentru mediere!
Fără comision!

Avem nevoie de 3 şoferi cat.C+E, cunoscători ai limbii engleze la nivel mediu-avansat pentru o firmă de prestigiu din Austria.
Se lucrează pe camion cu remorcă în mare parte doar pe teritoriul Austriei.
BENEFICIILE DUMNEAVOASTRĂ:
- contract de muncă nedeterminat direct în Austria cu drepturi depline
- salarizare: 2200 - 2500 Euro BRUT/lună
- cazare asigurată contra-cost
- asigurare medicală
- dreptul la şcolarizare pentru anumite etape profesionale

Pentru mai multe informaţii, contactaţi-ne la telefon: 0754059286, 0749044785, 0741199982 sau 0355429260

CERINTE

CERINŢE:
- limba engleză nivel mediu spre avansat
- permis conducere categoriile C+E
- experienţă pe camion cu remorcă
- card tahograf, atestat transport marfă (C95) valabile până în 2018
- flexibilitate şi stabilitate

BENEFICII OFERITE

Personal Inter Avant este o companie ce se ocupă de recrutarea de personal pentru angajatorii noștri din occident, pentru ca aceştia sa economisească timp în favoarea organizării altor activităţi specifice propriilor companii.