9

locuri de munca in Strainatate.

Pagina 1 din 1
Angajari pentru navele de croaziera fluviale - Interviuri...
  • - Limba engleza – nivel conversational (obligatoriu)
    - Limba germana, reprezinta avantaj
    - Experienta minim 1
  • - 2 ani in domeniul in care aplicati
    - Experienta pe navele de croaziera reprezinta un avantaj

50 posturi disponibile (15 aplicanti)

25-05-2017
Recrutam muncitori calificati si necalificati in domeniul...
  • - Muncitori calificati si necalificati pentru munca pe santier

6 posturi disponibile (3 aplicanti)

19-05-2017
Sudor Mig Mag -Autorizatie 135 ,Locatie : Austria
  • - Conditii de recrutare:
    - Obligatoriu: Diploma de Sudor/ Autorizatie 135 ISO 9606
  • - 1 135 P BW FM1 S t12 PA sau PF ss nb
    - Cunostinte medii de limba germana scris si vorbit
    - Experienta pe pozitia de Sudor MIG MAG

5 posturi disponibile (0 aplicanti)

15-05-2017
Mecanic -auto, locatie : vorarlberg, austria
  • - Conditii de recrutare:  Obligatoriu: Diploma de Calificare  Cunostinte de limba germana la un nivel mediu  Experienta pe un post similar

6 posturi disponibile (1 aplicant )

15-05-2017
Operator- Strung, (Heidenhain) Locatie : Vorarlberg, Austria
    - Obligatoriu: Diploma de Calificare
    - Cunostinte de limba germana
    - Experienta pe un post similar

15-05-2017
Cameriste vase croaziera
  • - JOB4LIFE organizeaza impreuna cu partenerii sai INTERVIURI DIRECTE pentru cei interesati sa lucreze pe VASE DE CROAZIERA pe raurile si fluviile din Europa. OFERTA SALARIALA: incepe de la 1300 euro/luna NET (oferta salariala variaza in functie de meseria ocupata + TIPS
  • - poate ajunge si depasi 2000). Pozitii disponibile: CABIN STEWARD
    - LAUNDRY CABIN STEWARD Beneficii: Contract de munca semnat si declarat cu angajatorul in Cipru; Cazare asigurata gratuit; Transport asigurat gratuit; Masa
  • - asigurata gratuit; Asigurare medicala
  • - asigurata gratuit; Concediu;

10 posturi disponibile (1 aplicant )

12-05-2017
Ospatari vase croaziera
  • - Cerinte: Experienta min. 1
  • - 2 ani; Limba engleza sau germana la un nivel conversational; Cazier judiciar curat; Clinic sanatos; Responsabilitati: Conform fisei postului; Seriozitate; NU PERCEPEM TAXA/COMISION DE LA CANDIDATI!

10 posturi disponibile (4 aplicanti)

12-05-2017
Bucatari vase croaziera
  • - Responsabilitati: Conform fisei postului; Seriozitate; NU PERCEPEM TAXA/COMISION DE LA CANDIDATI!

10 posturi disponibile (0 aplicanti)

12-05-2017

50 posturi disponibile (6 aplicanti)

04-05-2017

9 joburi care ti se potrivesc au fost publicate in aceasta saptamana

  • Alege sa primesti pe e-mail cele mai bune joburi.