Vanzator Piese AUTO si Lubrifianti

SC CLIO&CO SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Prezentarea, promovarea si vanzarea produselor in conformitate cu politicile si standardele firmei;
- Urmareste realizarea planului de vanzari lunar;
- Aranjeaza marfa in rafturi pentru a fi expusa vanzarii;
- Urmareste marfa din raion si din depozit, receptioneaza marfa;
- Participa la efectuarea inventarelor;
- Estimeaza aprovizionarea stocurilor de marfa si informeaza seful direct de epuizarea lor.

CERINTE

- Cunostinte operare PC;
- Permis de conducere categ. B, cu experienta de minim 1 an;
- Capacitate foarte buna de comunicare si relationare cu clientii, atentie distributiva, simt pentru detaliul semnificativ, capacitate rapida de decizie;
- Personalitate energica, gandire pozitiva, amabilitate si eficienta;
- Rezistenta la stres;
- Studii medii economice sau experienta in comert de 1 an;
- Aspect ingrijit si curat;
- Constituie avantaj experienta anterioara in domeniul comertului cu lubrifianti si piese auto;
- Spirit de echipa.

BENEFICII OFERITE

- Salariu fix;
- Bonuri de masa.

Dealer autorizat de lubrifianti ESSO si MOBIL si piese auto.