VANZATOR Magazin Feel Good Arad Carrefour Armonia: by STEILMANN ROMANIA

Steilmann

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Asigura consilierea clientilor pentru a determina vanzarea de produse vestimentare.
- Aplica toate criteriile comerciale de magazin conform standardelor Steilmann.

CERINTE

- Studii medii/ studii superioare (chiar si studenti);
- Cunoasterea limbii engleze - nivel mediu;
- Cunostinte PC;
- Abilitati de a lucra cu clientii;
- Persoana orientata spre indeplinirea targetului de vanzare.

BENEFICII OFERITE

- Salariul fix;
- Comision lunar in acord cu realizarea planului de vanzare;
- Tichete de masa;
- Bonusuri bianuale;
- Cadouri Steilmann cu ocazia sarbatorilor de Paste si Craciun;
- Facilitati de achizitionare produse Steilmann conform regulilor interne;
- Instruire specifica;
- Dezvoltare profesionala continua, cariera.

Steilmann Romania, companie romano-germana, membra a Gruppe Steilmann cel mai mare producator de confectii din Europa. Incepand cu anul 2007 prin brandul Feel Good, Steilmann urmareste captarea atentiei celor cu spiritul tanar. Clientul vizat este cu varsta cuprinsa intre 25 si 40 de ani, cu un stil modern de viata. Astfel magazinul Feel Good vine in intampinare cu o gama vestimentara completa, cu un raport calitate prêt convenabil. Vestimentatia acopera atat tinuta pentru birou, cat si cea pentru timpul liber. Din punct de vedere al imaginii de brand, Feel Good reprezinta consumatorul cu o atitudine libera, care stie sa se simta bine si vrea sa arate acest lucru.