Tehnicieni calitate- abosolventi

IHM Total Consult

Job expirat

RESPONSABILITATI

- mentine relatia cu clientul si asigura fluxul de informatii cu clientul pentru a se asigura respectarea cerintelor de calitate
- audit productie;
- instruire operatori pentru respectarea normelor de calitate
- foloseste instumentele calitatii(8D, CIP, feed-back);
-intocmeste rapoarte lunare (PPM intern/extern,audit de proiect)
-contribuie la implementarea, mentinerea si dezvoltarea continua a sistemelor de management al calitatii, mediului, BBS si CIP

CERINTE

- absolvent al unei facultati cu profil tehnic;
- limba engleza la nivel avansat; cunoasterea limbii germane reprezinta un avantaj;
- experienta in automotive reprezinta un avantaj

BENEFICII OFERITE

- oportunitatea de invata si a-si construi o cariera intr-o multinationala;
- salar motivant + bonuri de masa;

Antal International Network is a leading International Executive Search & Selection company with over 50 fully-staffed offices in 24 countries. Across our network we offer our clients a comprehensive range of recruitment solutions.