Tehnician - operator productie publicitara

Propaganda Media SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Firma de reclame, cautam colegi noi.

Ce vei face?
In functie de abilitatile tale si de cunostintele pe care le vei dobandi vei putea colanta masini, inscriptiona tricouri, vei tipari si decupa postere si autocolante, vei grava si vei participa la ansamblarea celor mai frumoase reclame si promotionale din orasul tau.

CERINTE

- Nu este necesara experienta, dar poate fi un plus;

BENEFICII OFERITE

- Program de lucru de Luni pana Vineri / 8 ore pe zi;
- Calificarea se realizeaza la locul de munca;
- Salar atractiv, creste in functie de performanta;
- Bonus de prezenta;

Firma de productie publicitara, vanzari de echipamente si materiale specifice domeniului.
producem: printuri digitale indoor, printuri outdoor de mari dimensiuni si elemente de semnalistica indoor si outdoor standardizate sau atipice: panouri, casete luminoase, litere volumetrice, sisteme de afisaj. sisteme expozitionale, obiecte promotionale, gravuri, stampile de firma si industriale, personalizari si customizari auto, etc.
vindem din stoc si la comanda: folii autoadezive, folii decorative, folii pentru decorari auto, folii de transfer termic, prese si accesorii.