TEHNICIAN MENTENANTA pentru masini grele - Timisoara.

TRENKWALDER-SOBIS S.R.L.

Job expirat

RESPONSABILITATI

- ofera consultanta clientilor referitoare la utilizarea corecta a masinilor;
- realizeaza mentenanta preventiva la masinile utilizate de clientii din Romania si Ungaria;
- asigura servicii de reparatii conform standardelor tehnice si de calitate agreate de companie;
- se deplaseaza la clienti in situatii care necesita actiunile de intretinere si service.

CERINTE

- min. 5 ani experienta in segmentul de intretinere sau reparatii destinate masinilor grele;
- deprinderi in citirea si intelegerea schitelor tehnice, precum si a diagramelor electice, hidraulice si pneumatice;
- fluenta in limba maghiara;
- stapanirea limbii engleze la nivel conversational;
- cunostinte de operare PC;
- permis de conducere;
- disponibilitate la deplasari frecvente in tara si strainatate.

BENEFICII OFERITE

- pachet salarial atractiv incluzand masina de servici, telefon, laptop;
- training;
- oportunitatea de a lucra intr-o companie cu traditie in profesionalism.

Trenkwalder-Sobis este o companie austriaca specializata in servicii de consultanta in domeniile RESURSE UMANE SI CERCETARI DE PIATA. Echipa noastra de consultanti furnizeaza solutii complexe si personalizate la provocarile pe care le implica RECRUTAREA SI SELECTIA PERSONALULUI-INSTRUIREA ANGAJATILOR-DEZVOLTAREA ORGANIZATIEI. Va asteptam la sediile noastre din Sibiu, Bucuresti, Timisoara, Cluj Napoca, Arad, Brasov, Baia Mare, Oradea, Pitesti si Constanta.