TEHNICIAN MENTENANTA

YAZAKI COMPONENT TECHNOLOGY ARAD

Job expirat

RESPONSABILITATI

Repara si intretine masinile, utilajele, dispozitivele electrice, mecanice, pneumatice, hidraulice.
Repara defectiunile intr-o maniera eficienta, in timpul cel mai scurt si cu costuri minime.
Efectueaza intretinerea preventiva a echipamentelor de productie la intervale stabilite in planul de mentenanta.
Ajuta inginerii la formularea de planuri privind testele, calibrele si modalitatile de reparare. Mentine inregistrari precise ale masuratorilor cu instrumente si echipamente adecvate.

CERINTE

Liceu tehnic.
Experienta relevanta in domeniu.
Cunostinte hidraulica (baze), Cunostinte circuite electrice (baze),
Cunostinte actionari/automatizari electrice, electronice si pneumatice (baze).
Microsoft office – nivel de baza
Engleza – nivel mediu

BENEFICII OFERITE

Salariu competitiv.
Mediu de lucru la standarde occidentale.
Posibilitati reale de dezvoltare in cadrul firmei

Yazaki Component Technology Arad face parte din corporatia japoneza Yazaki. Producem si furnizam componente electrice si electronice pentru cei mai mari producatori de automobile.