TEHNICIAN MENTENAN¿¿ pentru ma¿ini grele.

TRENKWALDER-SOBIS S.R.L.

Job expirat

RESPONSABILITATI

-ofer¿ consultan¿¿ clien¿ilor referitoare la utilizarea corect¿ a ma¿inilor;
-realizeaz¿ mentenan¿a preventiv¿ la ma¿inile utilizate de clien¿ii din Romania ¿i Ungaria;
-asigur¿ servicii de repara¿ii conform standardelor tehnice ¿i de calitate agreate de companie;
-se deplaseaz¿ la clien¿i în situa¿ii care necesit¿ ac¿iunile de între¿inere ¿i service.

CERINTE

Clientul nostru, lider mondial ce apar¿ine unui grup multina¿ional, ofer¿ echipament ¿i service în segmentul ma¿inilor grele folosite la t¿ierea hârtiei groase cu structur¿ compact¿ ¿i rigid¿.

-min. 5 ani experien¿¿ în segmentul de între¿inere sau repara¿ii destinate ma¿inilor grele;
-deprinderi în citirea ¿i în¿elegerea schi¿elor tehnice, precum ¿i a diagramelor electice, hidraulice ¿i pneumatice;
-fluen¿¿ în limba maghiar¿;
-st¿pânirea limbii engleze la nivel conversa¿ional;
-cuno¿tin¿e de operare PC;
-permis de conducere;
-disponibilitate la deplas¿ri frecvente în ¿ar¿ ¿i str¿in¿tate.

BENEFICII OFERITE

-pachet salarial atractiv incluzând ma¿in¿ de servici, telefon, laptop;
-training;
-oportunitatea de a lucra într-o companie cu tradi¿ie în profesionalism.

Trenkwalder-Sobis este o companie austriaca specializata in servicii de consultanta in domeniile RESURSE UMANE SI CERCETARI DE PIATA. Echipa noastra de consultanti furnizeaza solutii complexe si personalizate la provocarile pe care le implica RECRUTAREA SI SELECTIA PERSONALULUI-INSTRUIREA ANGAJATILOR-DEZVOLTAREA ORGANIZATIEI. Va asteptam la sediile noastre din Sibiu, Bucuresti, Timisoara, Cluj Napoca, Arad, Brasov, Baia Mare, Oradea, Pitesti si Constanta.