Tehnician Instalari Radio / Montor Cablor (DTEL)

DELTATEL Romania

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Livrarea si instalarea echipamentelor de telecomunicatii;
- Instalarea echipametelor de transmisiuni;
- Deplasarea la interventii cerute de client;
- Cu baza in orasul pentru care opteaza (Arad).

CERINTE

Educatie:
-Studii medii, bacalaureat;

Cunostinte si experienta:
- Experienta in domeniu constituie un avantaj;
- Cunoasterea unei limbi straine constituie un avantaj;

Alte aptitudini:
- Flexibilitate in cadrul echipei, responsabil;
-Proactiv;
- Capacitate de lucru in conditii de stres si cu timp limitat;
- Adaptabil la conditiile mediului de desfasurare a activitatii;
- Disponibilitate pentru deplasari nationale;
- Permis de conducere valid.

BENEFICII OFERITE

- Privilegiul de a lucra intr-un grup multinational;
- Privilegiul de a lucra intr-o echipa noua si dinamica;
- Acces la tehnologii de ultima ora;
- Formare si pregatire profesionala;
- Oportunitati de dezvoltare profesionala;
- Pachet salarial atractiv;
- Programe de recompensare.

DELTATEL este o companie cu un nume nou dar cu traditie in piata telecomunicatiilor din Romania, nascuta in urma unui proiect de outsourcing si cuprinzand o importanta parte a Departamentului de Operatiuni al partenerului sau ALCATEL ROMANIA SA.
Avand peste 500 de angajati, DELTATEL este o companie tanara si dinamica, demonstrand atat in Romania cat si in exterior, competenta si experienta in:
- implementarea retelelor de telecomunicatii;
- oferirea de servicii profesioniste la standarde internationale, pentru retele de telecomunicatii;
- implementarea si operarea proiectelor multi-vendor cu metode standardizate la nivel mondial, adaptate la cerintele clientului.
Dezvoltand azi filiale locale ale DELTATEL, cautam persoane motivate,energice, cu atitudine “can do” care se afla in cautarea unor noi provocari lucrand in proiecte nationale de telecomunicatii.