TEHNICIAN INDUSTRIALIZARE ( OPORTUNITATE PENTRU INGINERII TEXTILI)

WORK FORCE SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Pentru unul din clientii nostri o companie renumita pe plan local avand ca domeniu de activitate: confectiile textile, cautam un TEHNICIAN INDUSTRIALIZARE

Responsabilitati:
- participarea la definirea proceselor noilor produse in faza de dezvoltare ( prototipuri, pre-serii, modele)
- propune modificari necesare ale produsului
- verificarea fiselor tehnice ale produselor ce urmeaza a fi lansate
- introducerea articolelor in lucru prin realizarea si punerea in aplicare a procedurilor necesare procesului
- participarea la calculul timpilor standard, etc

CERINTE

- Studii medii + pregatire de specialitate ( minim 2 ani, eventual scoala profesionala, postliceala sau facultatea de inginerie textila)
- Experienta pe un post asemanator ( intr-un departament de creatie, crearea dupa tipare a prototipuri,lor preseriilor) constituie un avantaj
- Persoana deschisa la nou, dispusa sa asimileze noi informatii rapid
- Inclinatii spre limbile straine ( cunoasterea limbii engleze si/ sau franceze constituie avantaj.
-Domiciliul in Arad sau in imprejurimile Aradului

BENEFICII OFERITE

- Se negociaza la interviu

WORK FORCE este filiala din Romania a companiei WORK FORCE KFT UNGARIA. Reteaua WORK FORCE opereaza la nivel international prin peste 100 de consultanti, traineri si specialisti in resurse umane. WORK FORCE furnizeaza solutii complete pentru domeniul resurselor umane, serviciile noastre incluzind selectie si recrutare de personal, leasing de personal, evaluare de personal prin metoda Assessment Center si prin testare psihologica, outplacement, payroll, consultanta in management si administrare de personal.