TEHNICIAN DE MENTENANTA

WORK FORCE SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- repararea si intretinerea unor utilaje moderne

CERINTE

- cunostinte electromecanica
- experienta pe un post asemanator
- abilitati de a citi documentatie tehnica
- cunostinte minime/ medii de limba engleza sau franceza

BENEFICII OFERITE

Salariu atractiv ( se va discuta la interviu)

Puteti sa ne trimiteti cv-ul dvs. pe adresa de e-mail cristina.dumitru@work-force.ro sau sa il depuneti direct la sediul nostru in Arad, Str. Unirii, nr. 10, ap. 3

WORK FORCE este filiala din Romania a companiei WORK FORCE KFT UNGARIA. Reteaua WORK FORCE opereaza la nivel international prin peste 100 de consultanti, traineri si specialisti in resurse umane. WORK FORCE furnizeaza solutii complete pentru domeniul resurselor umane, serviciile noastre incluzind selectie si recrutare de personal, leasing de personal, evaluare de personal prin metoda Assessment Center si prin testare psihologica, outplacement, payroll, consultanta in management si administrare de personal.