Tehnician calitate in industria textila

S.C. EUROGEST S.R.L.

Job expirat

RESPONSABILITATI

- dezvoltarea conceptelor si masurilor necesare pentru asigurarea standardelor de calitate;
- analizarea problemelor interne privind calitatea;
- redactarea documentatiei si rapoartelor necesare;
- controlul materiei prime;
- controlul interfazic;
- controlul calitativ al produsului finit;
- introducerea si supravegherea proceselor de calitate;
- instruirea angajatilor responsabili cu controlul calitatii;
- dezvoltarea continua a sistemului de management al calitatii.

CERINTE

- experienta minima 5 ani in domeniu;
- studii superioare tehnice;
- cunoasterea limbii italiene nivel mediu;
- foarte bune abilitati de comunicare si relationare;
- cunostinte tehnice solide;
- disponibilitate pentru deplasare;
- responsabilitate, mod riguros de organizare a propriei activit??i.

BENEFICII OFERITE

- pachet salarial deosebit de atractiv.

DESCRIEREA FIRMEI

- recrutarea si plasarea fortei de munca -