TEHNICIAN CALITATE

S.C Huf Romania SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

-Gestionarea procesului de imbunataire continua din fabrica;
-Creearea si intretinerea sistemului 5s in fabrica;
-Realizarea controlului documentelor;
-Realizarea de masuratori cu diverse aparate de masura.

CERINTE

-Absolvent de studii medii – profil tehnic, eventual studii superioare tehnice;
-Cunostinte in utilizarea aparatelor de masura pentru marimi mecanice;
-Experienta pe o pozitie similara de minim 1 an;
-Limba engleza la nivel conversational;
-Cunostinte despre sisteme 5s si imbunatire continua constituie avantaj;
-Persoana organizata, meticuloasa, atenta la detalii, creativa, capabila sa munceasca in echipa;
-Domiciliul stabil in muncipiul Arad.

BENEFICII OFERITE

Salar atractiv bazat pe competenta si evolutie profesionala;
Posibilitati de training si de dezvoltare a carierei intr-o firma multinationala in cadrul unei echipe de profesionisti;
Tichete de masa si asistenta medicala gratuita.

HUF ROMANIA S.R.L. este cea mai recenta investitie a grupului Huf International GmbH, producator de echipamente pentru accesul, securitatea si imobilizarea autovehiculelor. Fabrica din Arad si-a inceput activitatea de productie in luna Octombrie 2006. In vederea extinderii activitatii, suntem in cautare de un Tehnician calitate cu urmatoarele responsabilitati: