TEHNIC-COMERCIAL VOPSELE AUTO TIMISOARA PC5T

HELIOS COATINGS SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Cautam o persoana cu experienta de cel putin 3 ani in domeniul comercializarii si aplicarii vopselelor pentru repararea autovehiculelor (car refinish) si a materialelor auxiliare.

CERINTE

- Experienta in domeniul vanzarii si aplicarii vopselelor auto (car refinish)in zona de vest a tarii;
- Bune cunostinte de operare PC: Word, Excel, Outlook.
- Flexibilitate, mobilitate, disponibilitate pentru calatorii de afaceri.
- Abilitati si experienta in organizare, planificare si comunicare.
- Simt tehnic, meticulozitate si acuratete.
- Experienta dobandita in meseria de vopsitor auto si/sau studiile superioare tehnice constituie avantaj.
- Cunoasterea sistemelor competitive constituie avantaj.

BENEFICII OFERITE

- Posibilitatea de dezvoltare a carierei intr-o companie moderna in continua dezvoltare, parte a unui grup multinational, jucator important in domeniu.
- Conditii de lucru deosebite intr-un colectiv tanar si dinamic
- Masina de serviciu, laptop, internet mobil, telefon3G
- Grad ridicat de autonomie
- Salarizare motivanta, peste medie
- Cursuri de perfectionare in strainatate

PARTE A GRUPULUI DE FIRME HELIOS CU SEDIUL CENTRAL IN SLOVENIA, IMPORTATOR AL VOPSELELOR AUTO MOBIHEL, SI AL ACCESORIILOR RADEX - NUME DE REFERINTA IN DOMENIU IN EUROPA CENTRALA SI DE EST (CEE). PRODUSELE NOASTRE SUNT CUNOSCUTE SI APRECIATE IN PESTE 50 DE TARI DIN INTREAGA LUME