Supervizor vanzari directe FMCG - BH, AR

TRENKWALDER-SOBIS S.R.L.

Job expirat

RESPONSABILITATI

RESPONSABILITATI:
- coordonarea si supervizarea echipei de agenti vanzari directe
- intocmirea rapoartelor zilnice si saptamanale
- implementarea pe piata alocata a produselor noi

CERINTE

Clientul nostru este o companie nationala care produce si comercializeaza bauturi racoritoare.

CERINTE:
- minim 3 ani experienta in vanzari in domeniul FMCG
- minim 1 an experienta in coordonarea agentilor de vanzari directe FMCG
- disponibilitate la deplasari in judetul alocat (BH sau AR)
- bune abilitati organizatorice si manageriale
- atitudine proactiva

BENEFICII OFERITE

OFERTA:
- oportunitate de lucru in cadrul unei companii de productie bauturi racoritoare aflata in top 5 pe Romania
- oportunitate de dezvoltare profesionala
- salariu fix + comision din vanzare (proprie si pe echipa)
- masina, telefon de serviciu

Trenkwalder-Sobis este o companie austriaca specializata in servicii de consultanta in domeniile RESURSE UMANE SI CERCETARI DE PIATA.
Echipa noastra de consultanti furnizeaza solutii complexe si personalizate la provocarile pe care le implica RECRUTAREA SI SELECTIA PERSONALULUI-INSTRUIREA ANGAJATILOR-DEZVOLTAREA ORGANIZATIEI.
Va asteptam la sediile noastre din Baia Mare, Bucuresti, Cluj Napoca, Iasi, Oradea, Sibiu si Timisoara.