Supervizor productie (shift/line leader) - Cehia

S.C. ADECCO RESURSE UMANE SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

-Coordonarea a 26 de angajati pe fiecare tura intr-o companie a carei activitate este injectie mase plastice;
-Trainingul noilor angajati;
-Evaluarea si bonusarea angajatilor;

Conditii de munca:
-37,5 ore lucrate pe saptamana in ture de cate 12 ore dupa formula: 3 zile lucrate, 2 zile libere sau 3 nopti lucrate 4 zile libere;
-Contract de un an de zile determinat, dupa care se trece la angajare permanenta;
-Locatia este Masarykova 194, Horsovsky Tyn, (Pilsen - the west Bohemia Region), Czech Republic.

CERINTE

-Minim liceu de preferinta tehnic;
-Minim 2 ani experienta in supervizarea unei echipe;
-Experienta in industria automobile constituie un avantaj;
-Abilitati de coordonare si comunicare;
-Limba engleza la nivel conversational;
Cunoasterea pachetului Office (Word, Excele).

BENEFICII OFERITE

-Traininguri atat profesionale cat si de limba;
-Apartament de firma la pret de 110 Euro pe luna;
-O masa de la cantina companiei la pret de 1,2 Euro
-Posibilitatea de a veni impreuna cu familia.

Avand deschise peste 6.000 de birouri in 67 de tari ale lumii, Adecco este liderul mondial in domeniul resurselor umane ce ofera servicii de selectare, recrutare, plasare si gestiune de personal temporar sau permanent.

BUCURESTI - Sediu Central - Doctor Iacob Felix Nr. 28, Sector 1
Tel: 021/300.35.46
Tel: 031/405 9840/41
Fax: 021/300.35.45
E-mail: recrutare@adecco.ro