SUPERVISOR VANZARI

United Romanian Breweries Bereprod SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

SUPERVISOR VANZARI ZONA ARAD

CERINTE

- Minim 5 ani experienţă în domeniul FMCG;

- Permis conducere ¿ categoria B;

- Domiciliul stabil în Arad;

- Studii superioare;

- Cunoştinţe management vanzari reprezinta un avantaj;

- Aptitudini de comunicare şi negociere;

- Spirit de echipă;

- Entuziast şi motivat;

- Disponibilitate la program prelungit.

BENEFICII OFERITE

Provocarea se adresează în special persoanelor interesate în dezvoltarea unei cariere de succes într-un mediu plăcut şi profesionist.

Se oferă:
- un pachet motivaţional atractiv în acord cu performanţa de care veţi da dovadă,
- bonuri de masa,
- bonus de sarbatori

United Romanian Breweries, cunoscuta si ca Tuborg Romania, este prima companie de bere din Europa de Est care a dezvoltat un proiect green field, fiind una din cele mai moderne fabrici de bere nu numai din Romania, dar si din cadrul grupului Carlsberg Breweries A/S. Atat resursele umane, cat si resursele materiale utilizate la construirea fabricii au fost in totalitate romanesti, demonstrand faptul ca in Romania poate fi realizat un proiect amplu, de o calitate excelenta, la standarde internationale. Deschiderea permanenta fata de consumatori si politica de transparenta totala care au caracterizat compania Tuborg inca de la inceputurile activitatii sale in Romania, au adus-o cat mai aproape de oameni, printr-o atitudine prietenoasa fata de toti romanii. Tuborg Romania produce la capacitate maxima, are peste 800 de angajati si contribuie anual cu milioane de dolari la economia Romaniei.