SUDORI - MIG / MAG si LACATUSI

AZOMA SA - membra a grupului AGRIROM

Job expirat

RESPONSABILITATI

- atributii conforme cu meseria de sudor / lacatus pentru productia de confectii metalice pentru structuri metalice la hale industriale si civile.

CERINTE

- experienta in domeniu minim 3 ani;
- atestat sudor / atestat lacatus;
- calificare de sudor si poanson / calificare lacatus;

BENEFICII OFERITE

- salariu atractiv in functie de experienta si calificare;
- posibilitatea obtinerii de castiguri substantiale, fiind cele mai mari din Arad pentru meseria de sudor si lacatus;
- echipament de lucru si protectie performant;
- bonuri de masa;
- oportunitatea de a lucra intr-o echipa dinamica, intr-o firma aflata in plina ascensiune;

Cei interesati sunt rugati sa trimita CV si scrisoare de intentie la numarul de Fax 0257/288731, email: karol.wild@azoma.ro sau direct la sediul firmei Str.Steagului Nr.1 Arad.

AZOMA SA - membra a grupului AGRIROM, este o companie privata din randul companiilor recunoscute dupa calitatea lucrarilor de utilaje si echipamente agricole si zootehnice, elemente componente si utilaje pentru constructii, confectii metalice medii si grele, structuri metalice pentru constrcutii civile si industriale.