STRUNGARI - pt.Cehia, cu contract de munca

PUBLIC EUROCONSULTING

Job expirat

RESPONSABILITATI

-in prima luna se va efectua un training in cadrul firmei angajatorului;
-dupa training angajatii vor intra direct in productie
-primele 3 luni vor fi considerate perioada de proba.

CERINTE

-experienta in domeniu min 2 ani;

BENEFICII OFERITE

-transport asigurat
-cazare;
-1 masa /z-4,7 EUR net/ora in primele 3 luni (perioada de proba);
-5,09 EUR net/ora incepand cu luna a 4-a pana in luna a 12;
-5,49 EUR net/ora peste 1 an vechime;
-concediu 20 zile
-avans platit angajatilor 700 coroane cehe/saptamana pana la primul salariu;
-bonusuri pt orele suplimentare si pt sambetele lucrate.

IMPORTATNT: Viitorul angajat nu are nici o obligatie baneasca fata de noi.

Public Euroconsulting te ajuta sa faci fata noilor provocari din cadrul pietei muncii, in continua evolutie.
Noi reinventam serviciile de recrutare si incercam sa fim aproape de clientii si candidatii nostri, oferindu-le sfaturi pentru a lua cele mai bune decizii.
Activitatea desfasurata de noi, ne recomanda ca specialisti in recrutare pentru toate domeniile de activitate.
Public Euroconsulting identifica posibilitatile existente si potentiale din cadrul pietei muncii si face ca totul sa devina mai rapid, mai sigur si mai eficient!
Public Euroconsulting ? aproape de COMPANIA TA, aproape de TINE!

Informatii suplimentare:
Romania, jud. Bihor, Oradea, Str. Razboieni, nr. 49, 410571
tel:0359.411.229;
tel/fax: 0359.801.090
mobil: 0745.676.278
e-mail: office@publiceuroconsulting.ro
www.publiceuroconsulting.ro
www.yourjobs.ro

Clientul nostru este o firma cu renume in Cehia, producator de cutii de viteza si roti dintate.