Soferi categoria B care doresc sa devina soferi profesionisti din jud. TM, CS,AR,BH

Edy Spedition

Job expirat

RESPONSABILITATI

Soferul edy nu este un sofer obisnuit, el este:

- Un adevarat profesionist, cu responsabilitati caruia îi sunt recunoscute abilitatile;
- Un specialist al soselelor, specializat în rezolvarea problemelor tehnice, în manipularea documentelor si a instrumentelor de comunicare cu dispeceratele;
- Conduce o masina performanta si noua, care este o a doua casa pentru soferul edy. De aceea, Grupul edy are numai masini noi, ce beneficiaza de tehnologie performanta de ultima generatie. Volvo Autocamion Service se ocupa de intretinerea, reparatiile si curatarea masinilor;
- Poate sa avanseze în cariera, prin abilitatile si profesionalismul de care au dat dovada, soferii edy au avansat în cariera, iar acum sunt printre cei care se ocupa de managementul direct al flotei;
- Un membru al echipei, nu este singur niciodata. Prin intermediul aparaturii de pozitionare si a telefoniei mobile, soferul edy pastreaza contactul direct cu echipa (dispecerii, sefii de coloane, managerul de transport);
- Apartine unui Grup solid din punct de vedere financiar, beneficiind de siguranta financiara pentru el si pentru familia sa, soferul edy este recompensat si in functie de performanta individuala.

CERINTE

- Permis de conducere categoria B;
- Dorinta de a invata o meserie noua;
- Dorinta de a fi sofer la edy;

BENEFICII OFERITE

Scoala de soferi profesionisti pentru categoriile C si E gratuita

DESCRIEREA FIRMEI

www.edyspedition.ro