sofer transport marfa international

AUTOTIM

Job expirat

RESPONSABILITATI

Conducatori autotren 20 tone, pentru comenzi internationale. Responsabilitatile specifice postului, corectitudine si seriozitate.

CERINTE

Experienta in transport de marfa cu masini de mare tonaj, preferabil si pe curse externe. Carnet de conducere de categoria corespunzatoare. Preferabil minim studii profesionale sau liceale, cunostinte minime de germana/engleza/italiana, experienta in documentele de transport international sau aptitudini de invatare.

BENEFICII OFERITE

Diurna pentru fiecare zi de cursa, inclusiv diurna de stationare. Masini noi, curse frecvente, asistenta tehnica in aproape orice tara de pe traseu prin societatile colaboratoare ale Holding Atlassib.

Membra a Holdingului Atlassib, S.C. AUTOTIM S.A. este liderul zonei de vest a tarii in domeniul transporturilor intern si international de persoane si de marfuri, desfasurand de asemenea si activitati de autogara si turistice. Metodele de lucru si procedurile sunt cele experimentate si implementate la nivelul holdingului.