Sofer Tir

Adecco Resurse Umane

Job expirat

RESPONSABILITATI

SOFER LKW- Transport intern si international Transport intern si international de marfuri in tara si-n strainatate in conditii de siguranta, pe masini mari de 20 T cu remorca si semiremorca.
Transport marfa intern si international pe TIR-uri noi marca Volvo, Mercedes, Renault.

CERINTE

Permis cat. C+E
Atestat Transport Marfa
Experinta condus autovehicule mari minim 6 luni

BENEFICII OFERITE

Transport International in medie 5 saptamani pe comunitate cu 5 zile libere consecutive acasa, existand continuitate intre curse.
Pentru cei ce nu sunt de acord cu acest sistem exista sistemul Transcondor Istoric Zona lunga, cu bucle scurte de doar 2-3 saptamani pe comunitate.

Se ofera salariu fix motivant si cea mai buna diurna a pietei la aceasta ora atat intern cat si international.
Pentru cei interesati depuneti aici o cerere sau contactati-ne la nr. de telefon 0257/281142 intre orele 09-17 de Luni pana Vineri.

Avand deschise peste 6.000 de birouri in 67 de tari ale lumii, Adecco este liderul mondial in domeniul resurselor umane ce ofera servicii de selectare, recrutare, plasare si gestiune de personal temporar sau permanent.

BUCURESTI - Sediu Central - Doctor Iacob Felix Nr. 28, Sector 1
Tel: 021/300.35.46
Tel: 031/405 9840/41
Fax: 021/300.35.45
E-mail: recrutare@adecco.ro

BUCURESTI Nord - Str. Axexandru Ioan Cuza Nr. 17, Sector 1
Tel/Fax: 031/805 8417

BUCURESTI Vest - Str. Valea Cascadelor Nr. 4, Sector 6
Tel: 031/805 8245
Fax: 031/805 8243

TIMISOARA - Eugeniu de Savoya nr. 6
tel: 0256/432 211
fax: 0256/406 180
E-mail: timisoara@adecco.ro

PITESTI - Bulevardul Eroilor, nr 16 B
Tel: 0248/612 303
Tel: 0348/401 548
Fax: 0248/612 304
E-mail: pitesti@adecco.ro

SIBIU - Str Fantanii, 2 bis
Tel: 0269/206 450
Tel: 0369/405 244
Fax: 0269/206 451
E-mail: sibiu@adecco.ro

ARAD - Str Mihai Eminescu, nr 45,
Tel/fax:0257/281 142;