SOFER LKW

S.C. ADECCO RESURSE UMANE SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

SOFER LKW- Transport intern si international Transport intern si international de marfuri in tara si-n strainatate in conditii de siguranta, pe masini mari de 20t cu remorca si semiremorca.
Transport marfa intern si international pe TIR-uri noi marca Volvo, Mercedes, Renault.

CERINTE

-Permis cat. C+E
-Atestat Transport Marfa
-Experinta condus autovehicule mari minim 6 luni

BENEFICII OFERITE

Transport International in medie 5 saptamani pe comunitate cu 5 zile libere consecutive acasa, existand continuitate intre curse.
Pentru cei ce nu sunt de acord cu acest sistem exista sistemul Transcondor Istoric Zona lunga, cu bucle scurte de doar 2-3 saptamani pe comunitate.

Se ofera salariu fix motivant si cea mai buna diurna a pietei la aceasta ora atat intern cat si international.

Avand deschise peste 6.000 de birouri in 67 de tari ale lumii, Adecco este liderul mondial in domeniul resurselor umane ce ofera servicii de selectare, recrutare, plasare si gestiune de personal temporar sau permanent.

BUCURESTI - Sediu Central - Doctor Iacob Felix Nr. 28, Sector 1
Tel: 021/300.35.46
Tel: 031/405 9840/41
Fax: 021/300.35.45
E-mail: recrutare@adecco.ro